€ 13,00 - 14,50 € brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na magazynie odzieży bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2023 19:23

Hurtownia z Kolonii potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 13,00 – 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco;
  • zbieranie zamówień;
  • układanie towarów na półkach;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wystawianie dokumentów;
  • pakowanie towarów itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  •  możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 260 € na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, można wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Magazyn odzieżowy Kolonia 01/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-w-koln/

ID ogłoszenia: 8063c6e1c63fd5a