€ 8000-9000

Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat. C+E w Hamburgu – plandeka, firanka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 maja 2016 00:02

Poszukiwane osoby z minimum rocznym doświadczeniem do pracy w Niemczech jako kierowca kat. C+E w firmie transportowej z Hamburga. Zatrudnienie przy przewozie towarów na trasach dalekobieżnych.

Kierowca C+E / plandeka, firanka / Hamburg

Opis stanowiska:
• Trasy dalekobieżne po Niemczech, Szwajcarii i Austrii samochodami typu plandeka, naczepa
• Możliwość pracy w systemie 4/1

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca C+E
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Chęć podjęcia pracy od 22.05
• Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach
• Terminowe, wysokie zarobki + diety 24€
• Stablina praca w dużej i rozwojowej niemieckiej firmie
• Niemieckie świadczenia socjalne i zdrowotne, Kindergeld

Wszystkie nasze oferty dostępna na stronie : www.sasa-r.eu

Aplikację prosimy składać na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: +48 784 931 508 Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 672573da53204782

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez info@sasa-r.eu

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez info@sasa-r.eu »