Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

1480 €

Praca Niemcy od zaraz dla pokojówek przy sprzątaniu w hotelach Wyspa Rugia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wyspa Rugia
  • Lista: 10 maja 2015 17:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy od zaraz dla pokojówek przy sprzątaniu w hotelach Wyspa Rugia

Opis

Rekrutacja do pracy w Niemczech na Wyspa Rugia dla pokojówek. Zatrudnienie przy sprzątaniu pokoi, wymianie ręczników itp. Oferta dla osób z doświadczeniem na stanowisku pokojówki.

Pilnie poszukujemy pokojówek do podjęcia pracy w hotelach na Wyspie Rugia(miejscowość Göhren-2 pokojówki, miejscowość Sellin-2 pokojówki oraz Hiddensee-3 pokojówki). PRACA OD ZARAZ.

Wymagane doświadczenie na stanowisku pokojówki, a także komunikatywna znajomość języka niemieckiego- przynajmniej 1 z pokojówek w podanych miejscowościach musi porozumiewać się w języku niemieckim.

Gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawca, na niemieckich warunkach pracy i płacy, pełen pakiet socjalny, płatny urlop, zakwaterowanie i wyżywienie, pomoc w zorganizowaniu przejazdu, a także pomoc w uzyskaniu zameldowania w Niemczech.

Na miejscu opieka koordynatora, nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą dotycząca przetwarzania danych osobowych na adres mailowy: cieslakm93@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID Ogłoszenia: 48554ba2d2d93fe

 

755 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.Facebook

Polub nasza strone w serwisie Facebook