Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 2,500.00

Praca Niemcy od zaraz dla mechaników samochodowych w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 9 stycznia 2023 21:47
  • Wygasa: 76 dni, 18 godzin

Ze znajomością języka niemieckiego w Bawarii od zaraz możliwa do rozpoczęcia praca w Niemczech dla mechaników samochodowych. Zatrudnienie przy naprawie i serwisowaniu pojazdów osobowych lub ciężarowych.

Pilnie poszukujemy mechaników PKW/LKW z kom. niemieckim
• Lokalizacja : Bawaria

Oferujemy:
– Praca na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy, możliwość przejścia do bezpośredniego pracodawcy już po 2 miesiącach pracy.
– Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy
– Wynagrodzenie od 12,93 – 18,00 e/h brutto + 50,00 -70,00 euro dieta dzienna netto. Nadgodziny płatne dodatkowo +25%. Wynagrodzenie zależy od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Wynagrodzenie podlega negocjacji!!!
• Zakres obowiązków:
– konserwacja i naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
• Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– doświadczenie
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)
– własny samochód na dojazdy do pracy

Wszystkich zainteresowanych pracą proszę przesłać CV/Lebenslauf na

ludmilakaczorowska@gmail.com

ID ogłoszenia: 43463c41b229cda2

ilość wszystkich wyświetleń: 19, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pracabawaria
  • Zarejestrowany od: 15 stycznia 2023

Inne przedmioty dodane przez pracabawaria

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracabawaria »