€ do negocjacji

Praca Niemcy od zaraz dla kobiet przy sprzątaniu w Hotelu Oberhof

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberhof
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:23

Hotel w Oberhof zatrudni kobiet do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi hotelowych na stanowisku pokojówki. Oczekiwane doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

POKOJÓWKA

Miejsce pracy: Oberhof, Thüringen

Nr referencyjny: B/33/ZIM

Obowiązki:
– Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
– Codziennie zmienianie pościeli, dokładne mycie łazienki, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu
– Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie z obowiązującym standardem w hotelu

Wymagania:
– Osoby z doświadczeniem na w/w stanowisku
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Dobra organizacja pracy
– Sumienność i dokładność

– Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 669 851 420 .

ID ogłoszenia: 66453e9c170859f2