€ 8.19 Euro brutto

Praca Niemcy na produkcji przy pakowaniu Norymberga od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 23:56

Firma z branży spożywczej obecnie rekrutuje na stanowisko pomocnik produkcyjny. Niemcy praca przy pakowaniu przetworów spożywczych od zaraz bez doświadczenia z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: Pomocnik produkcyjny
umowa: o pracę na pełen etat
Miejsce pracy: Norymberga
Zarobki: 8.19 Euro brutto

Zadania:

Zadaniem pracownika na powyższym stanowisku będzie praca na linii produkcyjnej – głównie pakowanie przetworów spożywczych.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka
  • samodzielne znalezienie zamieszkania

Oferujemy:

  • 3 zmianowy system pracy
  • dodatki na święta/wakacje- 300 Euro Brutto
  • płatny urlop
  • pomoc przy załatwianiu formalności

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie CV w języku niemieckim : kontakt@tempusplus.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/-pomocnik-produkcyjny-lebensmittel-,469832.html

ID ogłoszenia: 10005212a9d1a9d0a

2 komentarze na “Praca Niemcy na produkcji przy pakowaniu Norymberga od zaraz”

  1. bartoszgwizd na 20 sierpnia 2013 @ 12:18

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt nr tel. +48 721 071 873 lub 023313968785 badz kontakt mailowy bartoszgwizd@gmail.com

  2. witam interesuje mnie ta praca prosze o szczegóły
    z powazaniem norbert