€ 8, 58 euro brutto/godzina

Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków (Peissenberg – Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg, Bawaria
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:43

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracownik linii produkcyjnej przy kosmetykach. Aktualna oferta pracy w Niemczech w Peissenberg Bawaria. Potrzebna osoba ze znajomością języka niemieckiego

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Wynagrodzenie: 8, 58 euro brutto/godzina
Miejsce: Peissenberg, Bawaria

Zadania:
Osoba zatrudniona do pracy na linii produkcyjnej będzie musiała zająć się składaniem szminek.

Wymagania:

  • Obsługa komputera
  • znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu przez kandydata

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości: 8, 58 euro brutto/godzina
  • pensję wypłacaną co miesiąc
  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • niemiecką umowę o pracę
  • minimalnie 35h pracy w tygodniu liczba gwarantowana
  • ok 150h pracy miesięcznie- istnienie możliwość nadgodzin i prac w weekendy
  • za pracę w nocy i weekendy przysługują dodatki
  • zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju, koszt 80 euro/mc
  • ubezpieczenie
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: office@factory600.com
Źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id189747.html

ID ogłoszenia: 58520b525a0db6d