€ 1680 euro/m-c brutto

Praca Niemcy na produkcji AGD bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 23:08

Propozycja zatrudnienia w fabryce sprzętu dużego AGD z Düsseldorfu dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca Niemcy na produkcji przy montażu elementów na przesuwającej się linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1680 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca na jednym z etapów procesu produkcji sprzętów dużego AGD
  • zadaniem pracownika będzie montaż części składowych za pomocą różnych narzędzi

Wymagania:

  • dokładność i precyzja
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • nastawienie na cel
  • zdolności manualne
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • kompleksowe szkolenia wdrażające w obowiązki
  • ubrania ochronne
  • płatne mieszkanie w cenie 250 euro za miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf. Imię, nazwisko”

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, ważne jest podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-produkcja-agd-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5565865626d0f507