€ Do negocjacji

Praca Niemcy na magazynie w sortowni butelek jako brygadzista Lotte od maja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lotte
  • Opublikowany: 11 maja 2014 19:54

Poszukiwany brygadzista do pracy w Niemczech od maja 2014 na magazynie przy sortowaniu butelek miejscowości Lotte. Zatrudnienie przy nadzorze i kontroli podległych pracowników w sortowni.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Brygadzista magazynowy w sortowni butelek – Lotte, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: maj 2014

Obowiązki:
– nadzór, kontrola i organizacja pracy podległych pracowników
– sprawdzanie jakości sortu
– kontakt z niemieckim klientem i kierownictwem magazynu
– wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
– dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na magazynie

Wymagania:
– dobra/biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– samodzielność, odpowiedzialność
– umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– legalną i stałą pracę na terenie Niemiec
– zatrudnienie przez firmę Polską
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
– zagwarantowane zakwaterowanie przy magazynie (płatne przez pracownika)
– wynagrodzenie: podstawa+premia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ z dopiskiem “BRYGADZISTA” w tytule wiadomości
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

ID ogłoszenia: 592536cae56c4e0a