€ godzinowe wynagrodzenie + premie

Praca Niemcy na magazynie NETTO bez znajomości języka w Krefeld atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Wunnenberg, Krefeld
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 02:04

Agencja zatrudnienie poszukuje magazynierów bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie firmy NETTO w Krefeld przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym.

Firma rekrutacyjna EuroJob24 z w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze KOMISJONERA w dużych centrach dystrybucyjnych sieci marketów spożywczych Netto.

Nasze lokalizacje: Bottrop, Bad Wunnenberg, Berlin, Krefeld, Hodenhagen

Zakres obowiązków:
– obsługa paletowego wózka elektrycznego
– zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy
– układanie wyznaczonych towarów na paletę

Wymagania:
– doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na palete
– znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000
– motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stałe zatrudnienie
– atrakcyjne zarobki
– możliwość awansu
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty
– premie motywacyjne

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: a.ropek@eurojob24.pl

Telefon kontaktowy: 691 150 030 (informacji udzielamy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 16:00)

ID ogłoszenia: 23553775a9d0017