€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na magazynie komisjoner od zaraz Neumarkt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumarkt
  • Opublikowany: 23 września 2013 00:59

Poszukiwani pracownicy na produkcję w Neumarkt. Praca w Niemczech na magazynie dla komisjonera przy pakowaniu, paletowaniu, zbieraniu zamówień dostępna od zaraz.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Neumarkt, Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Termin: od 1.10.2013

Zadania:

  • Praca na magazynie polegająca na komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, obsłudze skanera, paletowaniu, pakowaniu, etykietowaniu oraz pakowaniu. Do zadań należeć będzie ogólna obsługa systemu magazynowego. Zadania wykonywane będą za pomocą ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie- bardzo ważne
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • Pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby które zadeklarują w CV posiadanie własnego samochodu

Oferta:

  • niemieckie zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę ze wszelkimi składkami
  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Telefonicznie: 12 661 64 00
E-mail z CV w języku niemieckim ze zdjęciem prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Tchibo/Niemcy.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20b8fn/

ID ogłoszenia: 306523f7c23b9cb3