€ 7,50 brutto

Praca Niemcy na magazynie bez języka zbieranie zamówień od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 01:32

Magazyn w Ingolstadt poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Oferta na magazynie bez znajomości języka dla Polaków z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier – order picker
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Miejsce pracy: Ingolstadt
Liczba miejsc: 4

Zadania:
Praca na magazynie sklepu internetowego sprzedającego wysyłkowo książki, płyty CD oraz gadżety i drobną elektronikę. Pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień klientów i przygotowaniu towaru do wysyłki.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień
– sprawność fizyczna, uczciwość
– umiejętność pracy zespołowej
– dobra obsługa komputer z oprogramowaniem ERP
– mile widziane osoby mówiące w języku niemieckim

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za przekroczenie normy
– legalne zatrudnienie przez niemiecką agencję pracy
– na miejscu przeprowadzone będzie szkolenie wdrażające
– możliwość wspólnego zakwaterowania dla par

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „magazyn Ingolstadt”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 73053c32f028641c

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie bez języka zbieranie zamówień od zaraz Ingolstadt”

  1. Mariusz Strzecha na 18 lipca 2014 @ 19:29

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą. Mam chore dziecko i potrzebuję pieniedzy na jej leczenie. Potrafię robić wiele rzeczy. Posiadam duże zdolności manualne. Moja znajomość języka niemieckiego jest słaba. Proszę o kontakt tel. pod nr 519609848

    Pozdrawiam
    Mariusz Strzecha