€ od 8,19 euro

Praca Niemcy na linii produkcyjnej Tonisvorst bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tönisvorst
  • Opublikowany: 15 grudnia 2013 23:18

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję hot-dogów i hamburgerów. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej w Tonisvorst przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Tönisvorst, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8,19 euro brutto/h- od stycznia podwyżka do 8,50 euro brutto/h

Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej przy hotdogach i hamburgerach.
  • Do zadań należeć będzie dostarczanie potrzebnych surowców.
  • Obowiązkiem pracownika będzie obsługa maszyn oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • posiadanie zameldowania w Niemczech
  • posiadanie zakwaterowania

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym. W zakładzie obowiązują 3 zmiany: 1 zmiana: 6 do 14, 2 zmiana 14 do 22, 3cia zmiana 22 do 6
  • pracowników obowiązuje dodatek +25% za pracę w godzinach nocnych
  • Prowizja za pośrednictwo 250 euro- podbierana z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/praca-produkcja,553860.html

ID ogłoszenia: 52152adf9497283b

5 komentarzy na “Praca Niemcy na linii produkcyjnej Tonisvorst bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Witam serdecznie, jestem zainteresowana pracą, mam doświadczenie na produkcji, posiadam ważną książeczkę sanepidowską, dyspozycyjna, mogę wyjechać od zaraz, nie posiadam zameldowania ani zakwaterowania, ale można coś pomyśleć na miejscu. Tel. 690-979-817

  2. witam posiadam uprawnienia na wózek widłowy ,pracowałem min.w fresz logistik ,aldi,terwa muj nr.tel.690108882 pozdrawiam

  3. PiotrMagda na 17 grudnia 2013 @ 19:41

    Witam byłbym zainteresowany ofertą państwa pracy wraz z dziewczyną, własny samochód tel.884135311

  4. Arek I BAsia na 19 grudnia 2013 @ 11:49

    Witam serdecznie. Bylibysmy zainteresowani Panstwa Ofertą. Czekamy na odpowiedż w emailu 😉

  5. witam jesteśmy zainteresowane waszą ofertą pracy….zaradne pracowite z aktualnymi książeczką sanepidowską proszę o kontakt 665715781 lub665830967