€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na linii produkcyjnej pakowacz od zaraz (Heilbronn)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 9 września 2013 22:26

Pilnie poszukujemy pracownika fizycznego na stanowisko pakowacz. Praca w Niemczech Heilbronn na linii produkcyjnej przy pakowaniu od zaraz bez doświadczenia. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Heilbronn, Niemcy

Od kiedy: Praca od zaraz

Zadania:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu pudeł do maksymalnie 40kg
  • Dodatkowo do obowiązków będzie przepakowanie produktów
  • kontrola jakości towarów na taśmie
  • Do zadań będzie należało również skanowanie produktów

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie bardzo dobrym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość podjęcia pracy na dłużej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • stan zdrowia pozwalający na podjecie fizycznej pracy
  • pracowitość, sumienność, odpowiedzialność
  • Dodatkowymi atutami będzie: posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy, licencja na wózek widłowy oraz umiejętność posługiwania się skanerem.

Oferta:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zagwarantowane zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie
  • opiekę polskiego biura
  • umowę na okres minimum 1 roku

Aplikacja:
magazynier@personel.com.pl
Telefon: 32 441 91 50

źródło: http://www.praca4u.net/pakowacz-z-jezykiem-niemieckim-id192051.html

ID ogłoszenia: 946522e22cc7e4ea

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na linii produkcyjnej pakowacz od zaraz (Heilbronn)”

  1. Witamy jestesmy małzeństwem bez nalogów zona pracowała przy pakowaniu w pracy sezonowej. Jestesmy chetni podjac u państwa prace. Jezyk słaby. Prawojazdy posiadam. Prosimy o kontakt 787038602