€ do ustalenia

Praca Niemcy na linii produkcyjnej Lingen pakowanie kontrola jakości

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lingen
  • Opublikowany: 3 grudnia 2013 23:02

Zakład cukierniczy z Lingen poszukuje pracowników na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn, pakowanie i kontrola jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Lingen, Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na produkcji w zakładzie cukierniczym.
  • Zadaniami pracownika będą obsługa pieca, nadzorowanie jego działania.
  • Obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn do pakowania.
  • Wsparcie procesów produkcyjnych

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • doświadczenia zdobytego w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie związane z żywnością
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • możliwość pracy na zmiany

Oferta:

  • zameldowanie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • wsparcie przy organizowaniu wszelkich formalności

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: info@kirsch-serwis.com

źródło: http://serwis.kirschgruppe.com/poszukujesz-pracy/jobs/obsluga-maszyn-i-lini-produkcyjnej/

ID ogłoszenia: 691529da13b0aea1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na linii produkcyjnej Lingen pakowanie kontrola jakości”

  1. ilona Lorenc na 5 grudnia 2013 @ 13:47

    Dzien dobry nazywam się Ilona Lorenc.Przebywam na terenie Niemiec i poszukuje pracey na produkcji ,lub magazynie..Posiadm 8letnie doświadczenie Na terenie Holandii…mój niemicki jest podstawowy….Jestem gotowa zacząć od zaraz moj nr 015163889833