€ 12 euro za godzinę brutto

Praca Niemcy na budowie od zaraz przy tynkowaniu dla Polaków w Düsseldorfie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 20:40

Firma budowlana poszukuje pracowników do zadań przy tynkowaniu maszynowym oraz ręcznym od zaraz. Praca w Niemczech dla tynkarza z perspektywą dobrych zarobków oraz rozwoju osobistego.

Stanowisko: pracownik budowlany – tynkarz.

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto.

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy.

Opis stanowiska pracy:
głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie tynkowanie maszynowe bądź ręczne oraz szpachlowanie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Możliwe również inne prace ogólnobudowlane, zlecone przez kierownika budowy.

Wymagania:

  • duża motywacja do pracy;
  • co najmniej 3,5 roku udokumentowanego doświadczenia w pracy tynkarza;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie obowiązków;
  • komunikatywny język niemiecki jest warunkiem koniecznym;
  • wykształcenie kierunkowe – średnie lub zawodowe.

Oferujemy:

  • tymczasową umowę o pracę (do 1 roku);
  • pracę na pełny etat;
  • wolne weekendy;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • stabilne zatrudnienie.

Aplikacje:

CV prosimy wysyłać na adres mailowy:

praca@holandiajobs.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: +48517 053 993.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-tynkowanie-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5656c73f95cf934