€ 11euro/h brutto

Praca Niemcy na budowie dla operatora żurawia obrotowego Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 22:33

Firma budowlana poszukuje osób z uprawnieniami na stanowisko operator żurawia obrotowego. Zatrudnienie w Monachium na budowie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

OPERATOR ŻURAWIA OBROTOWEGO W MONACHIUM

Opis stanowiska:
– obsługa żurawia na budowie (2-3 godz. dziennie),
– w pozostałych godzinach pomoc przy montażu okien.

Od Kandydatów oczekujemy:
– uprawnień do obsługi żurawia obrotowego,
– udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– dokładności i precyzji,
– gotowości do pracy w trybie zmianowym,
– chęci do pracy,
– przestrzegania zasad bezpieczeństwa w pracy,
– znajomości języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
– umowę o pracę,
– pracę w renomowanej firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa według układów zbiorowych,
– opłacone mieszkanie niedaleko miejsca pracy.

Nr kontaktowy: 801 011 913
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie OP.ŻUR/UE/2014.
Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie http://www.mrjob.pl/
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)”.Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 7953c50f4e3758c