€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na budowie monter intalacji sanitarnych/hydraulik Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 23:17

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla hydraulika/montera instalacji sanitarnych i grzewczych. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie dla Polaków. Wymagane jest doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego komunikatywnie.

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych i CO

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zgodnie z projektem montować instalacje sanitarne oraz grzewcze, wszelkiego rodzaju rury- miedziane, ze stali szlachetnej czy żeliwne.
  • Obowiązkiem będzie układanie przewodów kanalizacyjnych a także montowanie podtynkowych systemów i armatury sanitarnej

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia zawodowego technicznego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność korzystania z rysunku technicznego
  • atutem będzie możliwość zabrania samochodu
  • zdolności spawalnicze- będą atutem

Oferta:

  • umowa o pracę, legalna na niemieckich warunkach
  • dobre warunki płacowe
  • do podstawowego wynagrodzenia dodatkowo premia
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki, możliwość pobierania niemieckich świadczeń
  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie CV w języku niemieckim na adres:

  • poznan@limes-consult.de z dopiskiem MONTER INST./NIEM

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/hydraulik-monter-instalacji-sanit-i-co-niemcy-hamburg-2330371.html

ID ogłoszenia: 2815391cca747a67