€ 11 euro/h brutto

Praca Niemcy budowa bez znajomości języka przy regipsach Brunszwik od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Opublikowany: 17 października 2016 20:01

Poszukiwani są budowlańcy bez znajomości języka do zatrudnienia w Brunszwiku. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy zabudowie suchej, murowaniu oraz malowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Brunszwik, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • w zakres obowiązków pracownika ogólnobudowlanego wchodzi murowanie, malowanie, tynkowanie oraz szpachlowanie
  • osoba zatrudniona zajmuje się montażem ścian działowych i podwieszanych sufitów, a także ocieplaniem budynków

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia jako pracownik budowlany
  • odpowiedzialność
  • aktualne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • pracę w solidnej i pewnej firmie
  • stałą umowę na czas nieokreślony
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • zapewnione mieszkanie w cenie 50 euro za tydzień
  • zaliczka możliwa raz w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: info@wela-immoservice.de. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego po numerem: 48517854921.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-budowlancow-bez-znajomosci-jezyka-brunszwik/

ID ogłoszenia: 22458050e038a67a