€ 7,64 – 14 EUR/godzina

Praca Niemcy – monter instalacji sanitarnych na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 stycznia 2013 00:50

Praca na budowie w Niemczech dla monterów instalacji sanitarnych z doświadczeniem zawodowym oraz znajomością języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób do pracy przy różnych projektach na stanowisku:

Monter instalacji sanitarnych

Numer Ref.: MS/01/2013
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
Praca przy montażu i uruchamianiu instalacji sanitarnych.

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie lub posiadanie certyfikatu VCC potwierdzającego kompetencje zawodowe.
• Mile widziane doświadczenie przy serwisie i naprawach instalacji sanitarnych.
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym (poświadczona egzaminem VCC) lub gotowość do udziału w kursie języka branżowego w standardzie VCC.
• Znajomość rysunku technicznego umożliwiająca samodzielną pracę.

Oferujemy:
• Umowę o pracę wraz ze wszystkimi składkami.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 7,64 – 14 EUR/godzina.
• Dzienne diety w wysokości 30-45 EUR.
• Opiekę ubezpieczeniową.

Syntea zapewnia kandydatom możliwość udziału w kursach zawodowych oraz językowych, prowadzonych w standardzie VCC. Posiadanie certyfikatu VCC jest gwarancją zatrudnienia przez pracodawcę niemieckiego.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: agencjapracy@syntea.pl

Firma Syntea dostarcza kompleksowego wsparcia edukacyjnego i konsultingowego w zakresie technologii informacyjnych oraz kompetencji pokrewnych (biznesowych, językowych) dla indywidualnych osób, a także dla firm, instytucji publicznych i sektora edukacji. Agencja Pośrednictwa Pracy Syntea, posiada certyfikat Marszałka Województwa Lubelskiego o numerze 8967.

ID ogłoszenia: 77250e6dc1114edc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Syntea
  • Zarejestrowany od: 28 grudnia 2012

Inne przedmioty dodane przez Syntea

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Syntea »