€ 1300 euro netto

Praca Niemcy Monter instalacji sanitarnych, hydraulik od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 czerwca 2013 00:28

Oferta pracy w budownictwie w Niemczech dla monterów instalacji sanitarnych (hydraulików) na terenie Berlina. Ogłoszenie zatrudnienia w budownictwie przeznaczone dla pracowników z doświadczeniem i minimum komunikatywnym językiem.

MONTER INSTALACJI SANIT. I CO/ NIEMCY BERLIN – UMOWA O PRACĘ / WARUNKI NIEMIECKIE!

Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK

MIEJSCE PRACY: BERLIN
Data rozpoczęcia: 19.06.2013r.

Zakres zadań:
– montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego
– instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
– instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)
– układanie przewodów kanalizacyjnych
– montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania:
– wykształcenie zawodowe techniczne
– doświadczenie w zawodzie
– znajomość rysunku technicznego
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
– umiejętności spawalnicze (AUTOGEN, spawanie gazowe) – mile widziane
– mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech – umowa o pracę na warunkach niemieckich
– stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki = łącznie dla Berlina 8-9,00 Euro na rękę/h
-zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
– pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
– prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
– dobre i stabilne warunki pracy
– możliwość długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem MONTER INST./NIEM
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Piątkowska 84B/11
60-649 Poznań
Tel. (+48) 669 978 695
poznan@limes-consult.de
www.limes-consult.de

ID ogłoszenia: 52451bb1212647ea