€ 8,80 Euro brutto na godzinę

Praca Niemcy Magazynier w Bad-Hersfeld od końca listopada do 23-grudnia z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad-Hersfeld
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 13:28

Sezonowa praca w Niemczech na magazynie w Bad-Hersfeld (okolice Fuldy). Zatrudnienie dla magazyniera od końca listopada do 23-go grudnia z zapewnionym zakwaterowaniem.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Bad-Hersfeld, okolice Fuldy

Nr referencyjny: B/20/LAG/BAD

Obowiązki:
– Kompleksowe prace związane z obsługą magazynu
– Prace fizyczne związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów
– Prowadzenie dokumentacji magazynowej
– Praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy
– Zachowanie norm i standardów BHP
– Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Sumienność wykonywanej pracy
– Gotowość do podjęcia pracy od końca listopada do 23 grudnia z możliwością przedłużenia (system 3-zmianowy)

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Benefity (dodatki do głównej stawki godzinowej)
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. Niemieckim na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420

ID ogłoszenia: 8165464647940f09

Brak tagów