€ 1,500.00

Praca Niemcy – Lakiernik samochodowy w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 września 2014 21:42

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla lakiernika samochodowego w Berlinie. Zatrudnienie przy lakierowaniu i naprawie karoserii samochodów marki Ford oraz Mercedes.

Polsko- niemiecka agencja pośrednictwa pracy nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje dla swojego klienta z Berlina lakierników samochodowych z podstawową znajomością j. niemieckiego.

Wymagania

 znajomość j. niemieckiego na poziomie podstawowym- organizujemy również kursy języka niemieckiego w Polsce (południowa Wielkopolska)
 gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
doświadczenie zawodowe- konieczne
prawo jazdy kat. C, CE

Obowiązki:
lakierowanie i naprawy karoserii małych busów marki Ford i Mercedes

Pracodawca oferuje:
 niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami (okres próbny 6 miesiący)
 wynagrodzenie 1500 Euro brutto/ miesiąc plus nadgodziny, dodatki za pracę w nocy, niedziele etc.
pomoc w załatwianiu wszelkich formalności
 pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV w j. niemieckim wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych oraz skanów dokumentów potwierdzających kwalifikacje na adres: info.translator@prokonto.pl

ID ogłoszenia: 670540ae36e82038

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Translator
  • Zarejestrowany od: 6 września 2014

Inne przedmioty dodane przez Translator

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Translator »