€ do uzgodnienia

Praca Niemcy kierowca kat. b, kurier doręczyciel paczek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 23 września 2013 01:04

Firma kurierska z Frankfurtu poszukuje kierowcy kat. B jako kuriera. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla doręczyciela paczek przy rozwożeniu ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie odbieranie i rozwożenie przesyłek w wyznaczonej części miasta i okolic.

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kategoria B lub C
  • przynajmniej dwu letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • bezpłatny nocleg
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem
  • pensję wypłacaną terminowo

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w postaci CV na adres:
office@findstaff.pl  z dopiskiem w tytule wiadomości Kurier Niemcy.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20b85n/

ID ogłoszenia: 394523f716c6eb7f