€ 2000 euro

Praca Niemcy – Kierowca międzynarodowy C+E Tandemy – Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 lipca 2013 00:53

Ogłoszenie dotyczy legalnej pracy w Niemczech dla kierowcy międzynarodowego w tandemach na terenie miasta Dortmund. Oferta dla kierowców kat. C+E z doświadczeniem oraz podstawowym językiem niemieckim.

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie na tandemach
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– prawo jazdy C+E
– karta kierowcy

Opis stanowiska:
– praca w systemie: 4/1
– zestawy tandemowe
– transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy:
– wynagrodzenie składające się z podstawy + diety
– niemiecką umowę o pracę
– niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
– terminowe wypłaty
– pomoc w załatwianiu formalności
– nowoczesną flotę
– opiekę polskiego dyspozytora

Więcej informacji pod nr tel. : 604 242 084

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KN/M/07/2013

* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 91051dfc9babce6b