€ do uzgodnienia

Praca Niemcy Kierowca krajowy CE – Autotransportery (Tandem Ingolstadt)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2013 16:36

Firma z Ingolstadt poszukuje kierowcy krajowego CE do pracy w Niemczech w tandemach. Oferta dla kierowców z doświadczeniem jak również komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w Ingolstadt poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy CE – Autotransportery- Tandem- Ingolstadt

Opis stanowiska
– transport nowych pojazdów
– transport zestawem tandemowym
– system pracy 3/1
– trasy krótkobieżne
– udział w załadunku i rozładunku

Wymagania
– komunikatywny język niemiecki
– prawo jazdy CE i karta kierowcy
– mile widziane doświadczenie w transporcie autotransporterami

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KN/AFT/2013

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

ID ogłoszenia: 57252aaf941890c7