€ 8 /h brutto + kilometrówka

Praca Niemcy Kierowca kat.B bez znajomości języka Berlin – przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 31 marca 2014 22:16

Poszukiwany kierowca kat.B do pracy w Niemczech przy przewozie osób niepełnosprawnych. Oferta bez języka w Berlinie dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Praca w zespołach dwuosobowych, w których jedna osoba musi znać język niemiecki.

Stanowisko: kierowca
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8 euro brutto za godzinę + 0,30 euro za kilometr, 9 euro za godzinę osoba ze znajomością języka niemieckiego

Zadania:
Zatrudnienie w firmie świadczącej usługi transportowe dla osób o niepełnosprawności ruchowej. Praca w tandemie przy przewozie osób. Do zadań pracownika należy pomoc osobie niepełnosprawnej w zajęciu miejsca w samochodzie oraz po dotarciu na miejsce pomoc przy wejściu i wyjściu z budynków.

Wymagania:
– prawo jazdy od co najmniej 4 lat
– doświadczenie przy przewozie osób
– mile widziane osoby z doświadczeniem medycznym
– znajomość języka nie jest wymagana jednak bedzie atutem przy rekrutacji
– osoby empatyczne, pozytywnie nastawione do drugiego człowieka

Oferujemy:
– zatrudnienie stałe na warunkach niemieckich
– atrakcyjne wygrodzenie + dodatki
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
– możliwość podjęcia zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
– pomoc z wszelkimi formalnościami, uzyskaniem kindergeld, rozliczeniami podatkowymi etc.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i niespełniający podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „przewóz osób niepełnosprawnych Berlin”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 205338c5b72c3ac

9 komentarzy na “Praca Niemcy Kierowca kat.B bez znajomości języka Berlin – przewóz osób niepełnosprawnych”

  1. Krzysztof1975 na 5 kwietnia 2014 @ 22:04

    Witam Jestem zainteresowany praca od zaraz .Prosze o kontakt +48 793 730 152

  2. Witam ,właśnie takiej pracy poszukuję . Jestem osoba empatyczna , miła i pozytywnie natawiona do drugiego człowieka . Posiadam komunikatywny j. angielski ,prosze o kontakt +48 501 071 129

  3. kubabuba778 na 7 kwietnia 2014 @ 09:20

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.

  4. Zbigniew Wleklak na 12 kwietnia 2014 @ 06:33

    Witam jestem zainteresowany wasza ofertą,jak by było wolne miejsce prosłbym bardzo o rozwazenie mej kandytatury ,posiadam prawo jazdy kat c. Moj tel to 0048884791827 lub email; rajdlastopy@onet.pl
    Pozdrawiam
    Zbyszek

  5. Witam Serdecznie mam 24 Lata i jestem bardzo mile zainteresowany Państwa Ofertą .
    posiadam prawo jazdy od 5 Lat . Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej lubię jezdzić dużo samochodem a przede wszystkim pomagać starszym osobą .
    Proszę rozpatrzeć poją ofertę i się odezwać . < marcin-grynkiewicz@wp.pl

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam prawo jazdy od 24lat jestem osobą miłą i życzliwą oraz o przyjaznym nastawieniu do drugiego człowieka . kontakt tel. +48 730 397 602

  7. MARIUSZ ROGALEWSKI na 19 października 2014 @ 14:45

    Witam . jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy dotyczącą przewozu osób niepełnosprawnych. obecnie jestem kierowcą karetki transportowej do przewozu pacjentów dializowanych z których duża część jest niepełnosprawna. posiadam prawo jazdy od 35 lat. mam doświadczenie w transporcie osób na terenie EU z poważaniem mariusz rogalewski

  8. jestem zainteresowany oferta pracy mam prawojazdy kat b c od 19 lat pracowałem w polsce na podobnym stanowisku jestem gotowy do wyjazdu na stałe wraz z rodzina prosze o kontakt 609 399 193

  9. Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani pracą na stanowisku kierowca kat.B do

    przewozu osób niepełnosprawnych posiadamy certyfikaty do opieki na osobami

    niepełnosprawnymi , doświadczenie pracy w szpitalu i w Niemczech przy osobach starszych .

    W celu ułatwienia kontaktu podaję numer Tel 506 246 063