€ 2000 euro

Praca Niemcy – Kierowca C+E 2500 euro + diety (Augsburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 19:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy – Kierowca C+E  2500 euro + diety (Augsburg)

Legalna praca w Niemczech dla kierowcy kat. C+E na terenie Augsburga. Zatrudnienie przy transporcie drewna – jazda zestawem z przyczepą kłonicową. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka.

Kierowca krajowy – przyczepa kłonicowa
okolice Augsburga

Opis stanowiska:
– jazda zestawem z przyczepą kłonicową
– transport drewna
– transport krajowy
– system 3/1 lub 4/1
– zaplecze socjalne na bazie firmy

Wymagania:
– karta kierowcy
– prawo jazdy C+E
– dobra znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w transporcie drewna
– uprawnienie HDS

Oferujemy:
– wynagrodzenie 2500 euro + diety
– niemiecką umowę o pracę
– niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
– terminowe wypłaty

Więcej informacji pod nr tel. : 604 242 084

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KM/HK/2013

* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 50851fb9005e32ad