€ atrakcyjne wynagrodzenie

Praca Niemcy KELNER – KELNERKA w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 21:34

Atrakcyjna propozycja dla kelnerki lub kelnera w Magdeburgu. Praca w Niemczech przy obsłudze gości z atrakcyjnym zakwaterowaniem. Dobra znajomość języka jest konieczna.

Kelner/Barman

Opis stanowiska:
– praca w pełnym wymiarze godzin
– zbieranie zamówień
– doradzanie klientom w wyborze dań oraz napoi
– obsługa kasy fiskalnej
– dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:
– mile widziane wykształcenie w kierunku hotelarstwa/gastronomii
– doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki
– dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami
– miła aparycja, przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie od 1500€
– zakwaterowania
– wsparcie polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres hotel@holbern.pl lub o kontakt telefoniczny pod numer 662 166 996.

ID ogłoszenia: 69853e4a23d687d0