€ 0

Praca Niemcy jako Frezer – Tokarz CNC (Niemiecka umowa)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2014 21:06

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na stanowisko Frezer – Tokarz CNC przy programowaniu maszyn CNC, ustawianiu i obsłudze. Oczekiwana podstawowa znajomość języka oraz doświadczenie.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Słowacji, Niemczech oraz Norwegii. Realizujemy projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

klienta, wiodącej firmy z branży przemysłowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Frezer/ Tokarz CNC

Obowiązki
-programowanie maszyn Dla naszego CNC (sterowniki Siemens)
-ustawianie i obsługa maszyn, pomiar narzędzi, ustalanie punktu zerowego
-rozciąganie, frezowanie, kontrola przedmiotów obrabianych, okrawanie

Wymagania
– wykształcenie techniczne (mechanik obróbki skrawaniem, narzędziowiec, bądź pokrewne)
– podstawowa/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie przy obróbce metalu
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do relokacji do Niemiec

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2400 euro brutto
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– konto godzinowe – możliwość wyjazdów do Polski
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 72 54 157 oraz o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MKFR/04/2014

ID ogłoszenia: 143533e6928277cf

1 odpowiedź na “Praca Niemcy jako Frezer – Tokarz CNC (Niemiecka umowa)”

  1. Jestem zainteresowany oferta.
    Podejme prace od zaraz,
    mam 9letnie doswiadczenie.
    Ucze sie jezyka
    Prosze o kontakt 504 209 132