€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy fizyczna od zaraz na magazynie bez języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2015 22:30

Szukamy pilnie pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku. Oferta od zaraz z Badenia-Wirtembergia bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Numer ref.: MS/05/15/PT/NN

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Praca przy rozładunku i załadunku paczek na magazynie w centrum logistycznym firmy kurierskiej.
  • Obowiązkiem jest obsługiwanie dostaw, ręczne sortowanie a także skanowanie paczek.
  • Konieczne jest dbanie o paczki oraz wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem ładu w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na magazynie
  • brak problemów z pracą na zmianie nocnej
  • obowiązkowość
  • dbanie o powierzone mienie
  • ostrożność, dokładność
  • postępowanie zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie
  • dbanie o dobre imię firmy
  • wysoka motywacja
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie nocnej
  • umowę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawej pracy
  • opłacone ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • szkolenia wprowadzające
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej
  • praca zgodna z niemieckim prawem pracy
  • druk A1, karta EKUZ

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-badenia-wirtembergia/

ID ogłoszenia: 56055775e5e4531e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy fizyczna od zaraz na magazynie bez języka Badenia-Wirtembergia”

  1. Jesrem mlody ambitny kreatywny bez zobowiazan uczciwym oraz szybko sie ucze podejme kazda prace