€ 1800 euro netto

Praca Niemcy dla pomocnika na hali produkcyjnej Hamburg od lutego 2014

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 27 grudnia 2013 20:04

Hala produkcyjna z Hamburga rekrutuje na stanowisko Pomocnik produkcji. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od lutego 2014. Od pracowników wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik na hali produkcyjnej

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: 1800 euro netto

Termin: Praca od lutego 2014

Zadania:

  • Praca polega na wsparciu procesów produkcyjnych.
  • Poszukujemy osób doświadczonych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • gotowość podjęcia pracy w trójzmianowym systemie
  • od pracowników wymagamy dobrej organizacji czasu pracy własnego oraz grupy

Oferujemy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pomoc przy znalezieniu taniego zakwaterowania

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na adres: rekrutacja@jobimeurope.eu
W tytule maila prosimy wpisać stanowisko: ” Pomocnik na halę produkcyjną”

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnicy-na-hale-produkcyjne-id202242.html

ID ogłoszenia: 85352bd4f4a87963

3 komentarze na “Praca Niemcy dla pomocnika na hali produkcyjnej Hamburg od lutego 2014”

  1. zainteresowani jesteśmy z kolega tę pracą znamy niemiecki doświadczenie w wielu dziedzinach pracy proszę o kontakt lub tel 0115781492199 marzanna

  2. przepraszam 015781492199 marzanna

  3. Jestesmy zainteresowani z kolega. Prosze o kontakt na nr 725444312