€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla Polaków na produkcji w Ingolstadt przy częsciach Audi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 15 grudnia 2013 22:59

Firma produkująca części dla marki Audi z Ingolstadt poszukuje pracowników na produkcję. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu i składaniu elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie procesów produkcyjnych w zakładzie produkującym części do samochodów marki Audi.
  • Wykonywanie prac montażowych elementów na linii montażowej- jest to między innymi składanie części a następnie pakowanie.
  • Obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • umiejętność przeprowadzenia swobodnej rozmowy w języku niemieckim
  • chęć znalezienia stałego zatrudnienia
  • posiadanie własnego auta – zgłoszenia osób z samochodami będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracach produkcyjnych

Oferta:

  • Niemiecka umowa początkowo na 6 miesięcy- następnie możliwość przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia- zagwarantowane ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • trój zmianowy system pracy
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Telefonicznie: 12 661 64 00
Mailowo: CV w języku niemieckim ze zdjęciem na adres: rekrutacja@zeitmann.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: Produkcja/Niemcy.

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/240-pracownik-produkcyjny

ID ogłoszenia: 56252add5208c018

3 komentarze na “Praca Niemcy dla Polaków na produkcji w Ingolstadt przy częsciach Audi”

  1. Jestem zainteresowany pracą na produkcjiw fabryce w Audi produkcja części samochodowych.
    Posiadam doświadczenie .na podobnych stanowiskach. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym. Z poważaniem Marek.

  2. Witam ! Wraz Z Kolegą spełniamy wszystkie wymagania , jesteśmy zdolni do podjęcia tej pracy , oby dwoje mamy po 20 lat ,Nie karalii, Bez nałogów,wysoka sprawnosc fizyczna, Oby dwoje jestesmy po szkole technicznej , posiadamy prawo jazdy kat. B , Własnie auto , uprawnienia na wózki widłowe .Podejmiemy się pracy Od zaraz !
    Prosimy o Kontakt pod e-mail : armiahemp@o2.pl
    Nr Telefonu : 788 805 289

    Karol i Alan

  3. mam samochod 721768223