€ od 8,19

Praca Niemcy dla Polaków na produkcji przy montażu Hardheim 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hardheim
  • Opublikowany: 11 grudnia 2013 22:27

Firma produkcyjna z branży samochodowej poszukuje pracowników na produkcję. Praca w Niemczech w Hardheim od lutego 2014 na taśmie montażowej przy montowaniu oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Montażysta

Lokalizacja: Hardheim

Płaca: Początkowo przez 6 tygodni stawka godzinowa wynosi: 8,19 euro/godzinę. Od 7 tygodnia: 9,42 euro/h

Termin: praca od 7.01.2014

Zadania:

  • Praca na produkcji przy linii montażowej.
  • Do zadań należeć będzie montowanie oraz pakowanie metalowych elementów a także części z tworzywa sztucznego.
  • Kontrola jakości elementów

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • dobre zdrowie- brak alergii, uczuleń
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie własnego samochodu
  • od pracownika wymagamy precyzyjności, dokładności i zdolności manualnych.

Oferta:

  • Niemiecka umowa
  • dofinansowanie do zamieszkania
  • zakwaterowanie znajduje się ok 7 km od miejsca pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o przesłanie CV w języku niemieckim i polskim z nazwą stanowiska w tytule maila na:
Niemcy@gigroup.com

źródło: http://www.praca4u.net/montazysta-montazystka-niemcy-id201159.html

ID ogłoszenia: 42152a8379fb68a6