€ do ustalenia

Praca Niemcy dla Polaków bez znajomości języka na magazynie Kornwestheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kornwestheim
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 13:34

Oferujemy zatrudnienie w Kornwestheim dla Polaków na magazynie przy komisjonowaniu artykułów spożywczych. Niemcy praca w hurtowni bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Kornwestheim, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca wykonywana będzie w niemieckiej hurtowni spożywczej.
  • Osoby które zatrudnimy będą odpowiedzialne za komisjonowanie produktów oraz zbieranie zamówień.
  • Obowiązkiem będzie dbanie o porządek na magazynie oraz odpowiednie ułożenie produktów.
  • Zadania będą wykonywane z użyciem skanera ręcznego.
Oczekiwania:
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie szczególnie jeżeli chodzi o branżę spożywczą oraz zdolność obsługi skanera ręcznego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość
Oferujemy:
  • zatrudnienie tymczasowe na podstawie legalnej umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie na miejscu we wszelkich formalnościach
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania oraz transportu
  • najlepsi pracownicy otrzymają szansę przejścia na umowę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Wiadomość aplikacyjną prosimy przesłać mailowo na poniżej podany adres:
intemporis.1116359@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-id278229.html

ID ogłoszenia: 44552fa7200e40c