€ 1070€ netto

Praca Niemcy dla pokojówki przy sprzątaniu oraz pomocy w kuchni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Opublikowany: 17 listopada 2013 23:50

Pensjonat z Nürnberg rekrutuje panie na stanowisko pokojówki. Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu, prasowaniu oraz jako pomoc kuchenna dla kucharza i w restauracji.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Nürnberg, Niemcy

Zarobki: 1070€ netto

Opis stanowiska:

  • Praca w Pensjonacie polegać będzie na sprzątaniu pokoi gościnnych, holi, korytarzy, łazienek, pomieszczeń ogólnodostępnych oraz służbowych. Pokoi w pensjonacie jest 12. Pokoje mają ciągłe obłożenie dlatego codziennie do sprzątania jest ok 5 pokoi.
  • Po uprzątnięciu pokoi gościnnych obowiązkiem będzie pomoc w kuchni lub restauracji a także prasowanie.

Wymagamy:

  • Przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • miła aparycja, wysoka kultura osobista,
  • pozytywne nastawienie, drobiazgowość

Oferujemy:

  • zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu z kuchnią i łazienką do podziału z innym pracownikiem tej samej płci.
  • ok 43 -45 h pracy w tygodniu 5-6 dni w tygodniu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych
  • bezpłatne wyżywienie w pracy
  • ubezpieczenie, ZUS, dokument A1, kartę EKUZ
  • jesteśmy w stanie pomóc przy zorganizowaniu przejazdu
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Jeżeli mają państwo jakieś pytania prosimy dzwonić: 0-516 164 139
Zgłoszenie można przesyłać również na maila: pracazk@gmail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pani-pokojowa-praca-w-niemczech-2104197.html

ID ogłoszenia: 834528930600fc83