€ ok 1800-2000 euro

Praca Niemcy dla par w hotelu – złota rączka i pokojówka Wyk auf Föhr

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wyk auf Föhr
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 23:08

Hotel z Wyk auf Föhr poszukuje pary do pracy w Niemczech na stanowiska: pokojówka i złota rączka. Oferta dostępna od zaraz przy sprzątaniu i naprawach usterek oraz konserwowaniu hotelu.

Stanowisko 1: Złota rączka

Stanowisko 2: Pokojówka

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Wyk auf Föhr

Zarobki: na dwie osoby wynagrodzenie to ok 1800 do 2000 euro netto

Obowiązki:

  • Zależne od stanowiska.
  • Kobieta będzie odpowiedzialna za sprzątanie pokoi gościnnych, pomoc na kuchni, dobre prace przy sprzątaniu ogrodu jeżeli będzie to konieczne
  • Mężczyzna będzie odpowiadał za ogród, naprawianie usterek, prace konserwatorski

Oczekiwania:

  • jedna osoba na parę powinna komunikatywnie porozumiewać się w języku niemieckim
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • motywacja
  • prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie od par

Oferta:

  • zorganizowane mieszkanie – 3 pokojowe z kuchnią, tarasem i ogrodem
  • zapewniony pełny etat – 40 h pracy
  • umowa niemiecka
  • możliwość pobierania świadczeń niemieckich
  • zapewnione ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Chętne pary prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

  • rekrutacja.workon@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22jbek/

ID ogłoszenia: 22653fcf576d2d05

3 komentarze na “Praca Niemcy dla par w hotelu – złota rączka i pokojówka Wyk auf Föhr”

  1. proszę o kontakt … wraz z moją partnerką jestem zainteresowany państwa ofertą

    • Witam.Wraz z przyszlym Mężem jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy.Oboje jestesmy w wieku 37 lat,biegle wladam jezykiem Niemieckim,w razie pytan prosze o kotakt pod nr tel ;0048/783005348 Dziekuje i pozdrawiam

  2. Witam Serdecznie
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.mamy doświadczenie jako pokojówka ..szybko się uczymy i dobrze wykonujemy swoją prace..jesteśmy sumienni aktywni,chętni podjąć prace od zaraz.jesteśmy parą spokojną,miłą,szybko się uczymy innych zadań..i jeśli Państwo macie jakieś pytania do nas to chętnie odpowiemy to nasze nr
    +31649503026 Tomek
    +31617838972 Andżelika
    emel-kobra33444@gmail.com