€ 9.50 euro brutto/h

Praca Niemcy dla par na produkcji w przetwórni fileciarz/pomocnik Erlangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Opublikowany: 28 maja 2014 23:24

Przetwórnia rybna z siedzibą w Erlangen zatrudni na produkcję pary do podjęcia pracy w Niemczech jako pomocnik i fileciarz. Ogłoszenie przy filetowaniu i pakowaniu ryb.

Miejsce pracy: Erlangen

Wynagrodzenie: zależne od stanowiska, ok 9.50 euro brutto/h

Praca dla dwóch par. Pary będą pracowały na tej samej zmianie.

Atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Stanowisko 1: Fileciarz

  • wynagrodzenie na tym stanowisku to ok 1200 do 1500 euro netto
  • stanowisko to przeznaczone jest dla mężczyzn.
  • Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiadały za filetowanie ryb na stole. Rybami będą głównie pstrągi i karpie
  • Od Fileciarza wymagać się będzie: wykształcenia w przemyśle spożywczym oraz roczne doświadczenie w pracy przy filetowaniu ryb

Stanowisko 2: Pomocnik

  • Zarobki to od 1000 do 1200 euro netto
  • Obowiązkiem będzie: pakowanie oraz porcjowanie ryb. Następnym krokiem w zadaniach będzie przygotowanie do magazynowania.
  • Od Pomocnika wymaga się: dużej samodzielności podczas wykonywania powierzonych zadań, sumienności, zręczności,
  • Poszukujemy osoby sprytnej oraz szybkiej w działaniach

Pracownikom oferujemy:

  • praca od poniedziałku do soboty
  • ok 40 do 45 h pracy w tygodniu
  • oprócz wynagrodzenia podstawowego przypisanego do stanowiska dla pracowników przeznaczone jest również 10 euro netto diety dziennej
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca w wysokości 65 euro miesięcznie
  • zamieszkanie wyposażone, posiada kuchnię, pralkę i internet

Aplikacja:
Możliwość zadzwonienia również dla osób które średnio porozumiewają się językiem niemieckim, numer kontaktowy 0049 151 120 551 67.

ewentualnie prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: info@polfach.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-224453/

ID ogłoszenia: 185385fc8112644

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla par na produkcji w przetwórni fileciarz/pomocnik Erlangen”

  1. Dzień dobry czy ta oferta jest dalej aktualna.Jezeli tak jesteśmy zainteresowani ta oferta.tel.0616633560 Dziękuje