€ 9 Euro/h brutto

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka produkcja opakowań Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 18:13

Fabryka  w Essen przyjmie pary na produkcję opakowań kartonowych. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem przy zakładzie produkcyjnym oraz dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto/h

Liczba wakatów: 4 (2 pary)

Początek: od 25 stycznia 2016.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie maszyny drukującej na kartonach;
  • pakowanie pudełek;
  • sklejanie, składanie;
  • kontrolowanie jakości;
  • zachowanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec przed 25.01;
  • doświadczenie w poligrafii mile widziane;
  • dyspozycyjność na minimum pół roku;
  • odpowiedzialny stosunek do pracy;
  • umiejętność działania według przepisów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 euro od pary;
  • stabilne zatrudnienie na co najmniej 6 miesięcy;
  • możliwość nadgodzin;
  • opiekę polskiego managera;
  • wszelkie potrzebne szkolenia.

Aplikacje:
Chętne osoby zapraszamy do składnia aplikacji poprzez wysłanie swojego CV na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości produkcjaopakowan/01/16.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 5835697d97cc2b94