€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla opiekunki osoby starszej w Amberg (Senior 82 lata)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Amberg
  • Opublikowany: 30 września 2017 01:08

Obecnie poszukiwana obdarzona empatią opiekunka osób starszych chętna do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Amberg przy opiece nad seniorem w wieku 82 lat, który porusza się na wózku.

Znasz dobrze język niemiecki? Jesteś osobą empatyczną?

OPIEKUNKA DO PANA

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Amberg

Poszukujemy opiekunki do 82-letniego Pana, który mieszka z żoną w miejscowości Amberg. Pan porusza się przy pomocy wózka (czasem potrzebuje lekkiej pomocy przy chodzeniu), cierpi na padaczkę, ma problemy z sercem. Podopieczny potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). Podopieczny lubi chodzić na spacery i oglądać telewizję.
Gotowanie i sprzątanie na zmianę z żoną podopiecznego- wsparcie żony podopiecznego w codzienny czynnościach.
Do dyspozycji własny pokój z Internetem
Od 5-6 października na 2 miesiące! Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego

Obowiązki:

– pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta).
– proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

– komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

– atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
– legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
– odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
– wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
– stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
– indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka-amberg” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekunka-amberg” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827– oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

ID ogłoszenia: 23059ca416a4e155