€ 950-1350 euro netto

Praca Niemcy dla opiekuna osób starszych pomoc domowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 września 2013 23:53

Poszukujemy pracownika w charakterze opiekuna osób starszych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy opiece, sprzątaniu oraz pomocy domowej. Wymagana znajomość języka niemieckiego

Stanowisko: Opiekunka/Opiekun osób starszych w Niemczech

Obowiązki:

  • zapewnienie opieki podopiecznemu
  • podstawowe czynności pielęgnacyjne
  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • dbanie o posiłki
  • organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym
  • towarzyszenie w ewentualnych wizytach u lekarza
  • wykonywanie codziennych czynności

Oferujemy:

  • legalna pracę od zaraz na terenie Niemiec
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 950 – 1300 Euro netto/mies. (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia
  • zwrot kosztów podróży
  • stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów
  • bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziane ukończone szkoły lub kursy związane z opieką bądź rehabilitacją (m.in umiejętność udzielenia pierwszej pomocy)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171)

ID ogłoszenia: 80852409a6f93d90

2 komentarze na “Praca Niemcy dla opiekuna osób starszych pomoc domowa”

  1. Michał Niezdropa na 27 września 2013 @ 14:49

    spełniam wszystkie wymagane warunki + posiadam prawo jazdy , niestety nie posiadam ukończonego kursu ani nie jestem po szkole kierunkowej ale nadrabiam komunikatywnością i swoim wykształceniem zawodowym ponieważ jestem technikiem hotelarstwa 😉 a jak wiadomo recepcjonista czy kelner musi wykazać się szczególną cierpliwością serdecznością uprzejmością kulturą osobistą a także sprzątać pokoje .. mój kierunek wtedy był poszerzony o gastronomie więc potrafię gotować 😉 797 379 532

  2. Dorota Jureczko na 30 września 2013 @ 09:45

    Wielokrotnie jeździłam do Niemiec do pracy jako opiekunka do osób starszych, biegle mówię po niemiecku, Proszę o kontakt 797923342

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Pollux
  • Zarejestrowany od: 23 września 2013

Inne przedmioty dodane przez Pollux

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Pollux »