€ nie podano

Praca Niemcy dla operatorów wózków widłowych w Maisach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2013 00:09

Oferty dla magazyniera – operatora wózka widłowego do pracy w Niemczech w miejscowości Maisach. Ogłoszenie przeznaczone dla operatorów z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka.

Agencja Pracy POLONICA z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru jako podmiot prowadzący agencję zatrudnienia pod numerem 7442, poszukuje dla pracodawcy niemieckiego pracowników na podanym stanowisku.

Operator wózków widłowych z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Maisach

Obowiązki:

  • prace magazynowe,
  • przewożenie palet,
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • bardzo dobra/dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód,
  • aktualne zaświadczenie dla operatorów wózków widłowych.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony w miejscowości Maisach,
  • wynagrodzenie 8,74€ Brutto/h (przy 151 Std. = 1319,74 Brutto / 986,54€ Netto),
  • diety na zakwaterowanie 12 – 15;-€ Netto za przepracowany dzień,
  • tłumaczenie Cv,
  • opieka polskiego konsultanta,
  • praca codziennie od 14.30 – 23.00 ( 30 Min. przerwy w ciągu dnia),
  • zakwaterowanie oddalone o 6 km od miejsca pracy.

W Cv powinny zostać zawarte informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, stanowisk pracy oraz wykonywanych zadań.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Osoby spełniające wymagania proszone są o nadsyłanie Cv na nasz adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl

ID ogłoszenia: 240521ca4e4eb8e3