€ od 8,19 euro brutto/godzinę pracy

Magazyn Praca Niemcy dla komisjonera, operatora wózka widłowego od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:07

Fabryka z częściami BMW poszukuje osób na stanowisko komisjoner lub operator wózka widłowego od zaraz. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu i obsłudze wózków widłowych.

Stanowisko 1: Komisjoner

Stanowisko 2: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Monachium lub Ingolstadt

Termin: Od zaraz – start 12.12.2013

Wynagrodzenie: Komisjoner- 8,19 euro brutto, operator wózka widłowego: 8,74 euro brutto

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie produkcyjnej części BMW.
  • Do zadań będzie należało komisjonowanie na magazynie z częściami oraz praca z użyciem wózka widłowego.

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie auta
  • jeżeli aplikują państwo na stanowisko operator wózka widłowego wówczas wymagamy przedstawienia licencji na wózki widłowe oraz doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi
  • mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • praca w systemie zmianowym
  • dobre warunki płacowe
  • do wynagrodzenia dodatkowo przysługuje dieta w wysokości 9-15 euro netto za każdy dzień pracy
  • zamieszkanie na koszt pracownika
  • Praca na dłuższy czas

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-komisjonowania-lub-kierowca-wozka-widlowegoniemcyczesci-do-bmw-od-12-grudnia-2013-2130608.html

ID ogłoszenia: 34152a4af21439a3

1 odpowiedź na “Magazyn Praca Niemcy dla komisjonera, operatora wózka widłowego od zaraz”

  1. Witam obecnie szukam pracy jako operator wózka widłowego posiadam czynne uprawnienia mam własne auto mój numer telefonu 015203590772