€ 8,58 euro brutto/h

Praca Niemcy dla kobiet na produkcji kosmetyków Peissenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Opublikowany: 12 września 2013 01:39

Zakład produkcji kosmetyków z siedzibą w Peissenberg poszukuje kobiety do pracy na linii produkcyjnej. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez doświadczenia na produkcji.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Płaca: 8,58 euro brutto/h

Miejsce: Peissenberg

Zadania:

  • Praca w zakładzie produkcyjnym polega na staniu przy linii produkcyjnej kosmetyków, oraz wykonywaniu innych prac pomocniczych zleconych przez pracodawcę.

Praca zmianowa:
1- 6 do 14.30,
2- 14.30 do 22.30
3- 22.30 do 06:00

Wymagania:

  • Koniecznym warunkiem jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • Umowę z Niemieckim pracodawcą
  • 35 godzinny tydzień pracy ( gwarantowane). Możliwość pracy dodatkowo w weekendy
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach- koszt 80 euro/mc
  • dobre wynagrodzenie plus dodatki za pracę w nocy i w soboty/ niedziele
  • pracodawca gwarantuje ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia na adres: office@factory600.com
źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id192196.html

ID ogłoszenia: 70352307b64b3082

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla kobiet na produkcji kosmetyków Peissenberg”

  1. witam, jestem zainteresowana oferta. Moglabym podjac kursy jezykowe bo na ta chwile niestety nie znam jezyka. Prosze o kontakt przez email. Pozdrawiam serdecznie