€ 5000zł miesięcznie brutto

Praca Niemcy dla kobiet jako pomoc domowa od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 22:09

Rodzina z Frankfurtu nad Menem przyjmie pomoc domową przy sprzątaniu, zakupach i zadaniach ogrodniczych. Niemcy praca od zaraz dla kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc domowa

Zarobki: ok 5000zł miesięcznie brutto

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pomoc w obowiązkach domowych głównie w celu utrzymania dobrze prosperującego gospodarstwa domowego.
  • Obowiązkiem będzie robienie zakupów, sprzątanie, lekkie prace w ogrodzie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pobytu w Niemczech przez okres minimum 3 miesięcy
  • brak nałogów
  • energiczność
  • najlepiej osoba w średnim wieku

Oferta:

  • Legalne zatrudnienie
  • zapewnione dodatkowe ubezpieczenie za granicą
  • Zamieszkanie w domu u rodziny niemieckiej
  • pełne wyżywienie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 25153e77fdebfecb

2 komentarze na “Praca Niemcy dla kobiet jako pomoc domowa od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Witam bardzo chętnie razem z koleżanką rozpoczniemy prace ale dorywczo

  2. Aktualnie pracuje w Niemczech sprzątam ale mam tylko pół etatu to za mało ,Pracowałam jako opiekunka,Posiadam Prawo jazdy B .Mój problem jest język niemiecki.Mój numer polski 602690460.