€ do uzgodnienia

Praca Niemcy dla kierowcy kat.CE – samochodu ciężarowego Brandenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brandenburg
  • Opublikowany: 13 marca 2014 14:51

Firma produkująca artykuły spożywcze poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca kat.CE. Niemcy praca w Brandenburgu w transporcie, rozładunku i załadunku tirów.

Stanowisko: Kierowca kat.CE

Miejsce pracy: Brandenburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego na wyznaczonej trasie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za jazdę według przepisów, przestrzeganie przepisów dotyczących również przerw i postojów.
  • Do zadań należeć będzie również pomoc przy załadunku i rozładunku towarów.

Wymagania:

  • karta kierowcy
  • prawo jazdy kat. C+E
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie- przynajmniej roczne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przedstawienie świadectw pracy, referencji
  • dobra sprawność fizyczna
  • sumienność, zorganizowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres:
sekretariat@gerpol-office.eu w tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska na jakie państwo aplikujecie

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-samochodu-ciezarowego-2241323.html

ID ogłoszenia: 6355321abd7d709c