€ 9,23 euro brutto/h + dodatki

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa drobiowego w Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren/Wietze
  • Opublikowany: 6 grudnia 2017 05:56

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa drobiowego w firmie przetwórstwa spoż. z rejonu Haren. Zatrudnienie dla pakowaczy na linii produkcyjnej.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie
Miejsce pracy: Wietze koło Hannoveru lub Haren

Zakres obowiązków:
– Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

– Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
– Kontrola jakości

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

– Umiejętności pracy w zespole
– Wytrzymałości fizycznej
– Mile widziany własny samochód

Na co możesz liczyć z naszej strony:

– Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h (zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie)
– Umowa o pracę na warunkach niemieckich
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskiego koordynatora
– Możliwość zostania przejętym przez zakład

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik prodkucji Wietze/Haren na jeden z poniższych adresów e-mail:
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Kościuszki 15/2 | PL 45-064 Opole
opole@cp-personal.com | Tel. + 48 77 413 0024

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
rzeszow@cp-personal.com | Tel. +48 17 878 7026

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. 3 Maja 7 lok. 1 | PL 20-078 Lublin
lublin@cp-personal.com | Tel. +48 81 440 0970

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 13 lok. 37 | 15-440 Białystok
bialystok@cp-personal.com | Tel. +48 85 651 1253

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

To już kolejna oferta, która nie pasuje do Twoich kwalifikacji?
Wyślij nam swoje CV, a my znajdziemy ofertę pracy dopasowaną do Twoich kwalifikacji!

ID ogłoszenia: 4085a268647b8d8f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: conceptplus
  • Zarejestrowany od: 29 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez conceptplus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez conceptplus »