€ do ustalenia

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ketchupów Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 22 września 2015 22:04

Od zaraz szukamy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Monachium przy pakowaniu ketchupu na linii produkcyjnej. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjakeczupow/09/15

Zadania:
Pracownik zajmuje się jedynie pakowaniem ketchupów do opakowań. Zadania wykonywane są przy taśmie z zachowaniem szczególnych zasad higieny osobistej.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– najchętniej przyjmujemy osoby odpowiedzialne
– dobre zorganizowanie
– przestrzeganie zasad BHP
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– wsparcie polskiego opiekuna
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– miejsce do zamieszkania opłacane przez pracownika
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjakeczupow/09/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-pakowanie-keczupow-na-produkcji-od-zaraz-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 8155601b2ba3ed54

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ketchupów Monachium od zaraz”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana tą ofertą.
    Proszę o kontakt 01512500205
    Pozdrawiam Anka