€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka Monachium od zaraz produkcja opakowań kartonowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 13:10

Producent opakowań kartonowych z Monachium prowadzi nabór pracowników na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań kartonowych

Termin: praca od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

Zakład produkcyjny do którego poszukujemy pracowników zajmuje się produkcją opakowań kartonowych i papierowych dla firm i na zamówienie. Do zadań pracownika należeć będzie między innymi składanie, sklejanie oraz wykonywanie poprawek. Konieczne jest dbanie o odpowiednią jakość wyrobów. Dla osób po odpowiednim szkoleniu przydzielona zostanie obsługa maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • systematyczność, sumienność, poczucie odpowiedzialności
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do szybkiego wdrażania się w nowe obowiązki
  • kreatywność, przebojowość
  • doskonałe zorganizowane
  • osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku będą mile widziane

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • umowę podpisaną bezpośredni z Niemieckim przełożonym
  • pomoc z formalnościami
  • opiekę Polaka brygadzisty
  • wsparcie przy zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Produkcja opakowań kartonowych”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4575538266cbae7e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka Monachium od zaraz produkcja opakowań kartonowych”

  1. Witam serdecznie.
    Bardzo mnie zainteresowała Państwa oferta pracy.Posiadam wieloletnie doświadczenie na produkcji w kraju i zagranicą.Pracowałem już w Niemczech i Holandii.Jeśli nawiążą Państwo ze mną współpracę na pewno się nie zawiodą.Jestem dyspozycyjny od zaraz.Proszę o kontakt 792839977.
    Pozdrawiam Piotr