€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 01:22

Magazyn z Heilbronn poszukuje komisjonera do zbierania zamówień i pakowania. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu towarów.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Heilbronn

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać, konfekcjonować i komisjonować zamówienia zgodnie z listą. W tym celu pracownik będzie korzystać ze skanera oraz wózka widłowego.
  • Do zadań należeć będzie także przygotowanie towarów do wysłania oraz odpowiednie składowanie produktów.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest doświadczenie w pracy magazynowej
  • preferowane osoby z doświadczeniem w obsłudze wózków widłowych i posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • znajomość języka na każdym poziomie będzie atutem
  • pracowitość
  • zaangażowanie
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku pracy
  • wsparcie w poszukiwaniach zamieszkania
  • zatrudnienie długoterminowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres: find-work.816253@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-w-niemczech-id264365.html

ID ogłoszenia: 21454c24f992ec23

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka komisjonowanie na magazynie Heilbronn”

  1. Jestem zainteresowany Państwa ofertą ,chętnie podejmę proponowaną pracę od zaraz tel.726447205